Novinky
17.03.2020
Mimořádné opatření ochrany přepravců COVID19
Platba na Dobírku dočasně pozastavenaOmlouváme se, ale přepravní společnosti z důvodu ochrany řidičů přestávají doručovat zásilky na dobírku.Dočasně j... číst celé
26.05.2019
Velkoobchodní ceny baterií Exide, Trojan, Sonnenschein
Sortiment trakčních akumulátorů značky EXIDE, Trojan a Sonnenschein můžeme prodejcům a zákazníkům odebírajícím větší množství, nabídnout za velmi výho... číst celé
21.02.2019
ELEKTROMOBIL Z ROKU 1899
  Elektrické auto z roku 1899   Automobil Egger Lohner Mylord Coupé byl jedním z prvních elektro automobilů Světa. Značka LOHNER, která započala ... číst celé
Zobrazit všechny novinky

 Doprava ZDARMA nad 5000Kč

     


  PŘIJÍMÁME ONLINE PLATBY


 

  1. Úvod
  2. AKU NÁŘADÍ
  3. Repase Akumulátorů

AKU NÁŘADÍ / Repase Akumulátorů

Naše firma se zabývá také repasí akumulátorů AKU ručního nářadí

Při repasi měníme všechny články v akumulátoru. Stejně jako ve výrobě nových akumulátorů používáme výhradně kvalitní články Panasonic a Sanyo, popřípadě Saft nebo GP. V případě nerozebiratelného (lepeného) či poškozeného obalu akumulátoru je nutné z důvodu bezpečnosti nahradit původní obal novým. Obaly pro akumulátory nejpoužívanějších značek máme k dispozici z vlastní výroby. Přestože považujeme dodávku nového akumulátoru za lepší řešení, prostřednictvím námi provedené repase získáte prakticky opět nový akumulátor. Jako výrobci nových akumulátorů máme k dispozici originální díly, spojovače jednotlivých článků, kontakty, držáky kontaktů a ochranné elementy, které jsou pro bezpečný provoz akumulátoru mimořádně důležité.

Pro rovnoměrné rozložení energie článků v akubloku se měří napětí, kapacita a vnitřní odpor každého článku k zaručení nejvyšší kvality. V neposlední řadě Vám můžeme zaručit jakoukoliv požadovanou kapacitu a to pro každý jednotlivý akumulátor. Repasovat můžeme Ni-Cd, Ni-MH, Li-Ion, Li-Pol ale i Pb olověné akumulátory, baterie, specifické akusestavy pro veškeré akumulátorové zařízení. (Akunářadí, vysílačky, telefony, svítilny, vysavače, zahradní technika, modelářská elektrotechnika, a jiné elektrické zařízení napájené pomocí akumulátorů)

Považujeme za povinnost informovat uživatele, že neodborně repasovaný akumulátor může zapříčinit i vážná zranění. Při sváření jednotlivých článků rozdílných kapacit, nebo dokonce systémů, dojde v poměrně krátké době k přepólování (změna potenciálu) jednoho, nebo více článků a jsou-li pak články ještě spojeny tím způsobem, že byla zamezena funkce pojistného ventilu, může dojít i k jejich mechanickému zničení. U takto "opravených" akumulátorů dochází k vývoji kyslíku a vodíku, takže není vyloučena ani exploze. Když už se rozhodnete k repasi Vašeho akumulátoru, nechte ji provést u odborníků.

V případě zájmu o provedení repase vašeho AKU bloku nás kontaktujte prostřednictvím emailu: Info@batterycharger.cz kde vám na základě uvedeného typu oznámíme cenu repase.

 Kontaktujte nás

+420 777 324 279
(Po - Pá 8:00 - 16:30)
obchod@bch-battery.cz 

Battery Charger CZ
Sokolská 422
760 01 Zlín

IČ: 73275344
DIČ: CZ8005295683

 

 

 
Proč nakupovat u nás
  • zákaznický servis
  • vlastní servis pro 100% nabízeného zboží
  • kvalitní komunikace
  • pečlivý osobní přístup k zákazníkovi
  • dodání zboží zpravidla do 3 dnů
  • 100% zákazníků doporučuje e-shop

   

Technická podpora a servis

             

             

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Battery Charger CZ   2000 - 2020