Novinky
26.05.2019
Velkoobchodní ceny baterií Exide, Trojan, Sonnenschein
Sortiment trakčních akumulátorů značky EXIDE, Trojan a Sonnenschein můžeme prodejcům a zákazníkům odebírajícím větší množství, nabídnout za velmi výho... číst celé
21.02.2019
ELEKTROMOBIL Z ROKU 1899
  Elektrické auto z roku 1899   Automobil Egger Lohner Mylord Coupé byl jedním z prvních elektro automobilů Světa. Značka LOHNER, která započala ... číst celé
21.02.2019
Sleva 40% z ceníkových cen FG-forte baterie
Do vyprodání letních zásob sleva až 40% z ceníkových cen na Baterie FG-forte pro cyklické (trakční - pohonné baterie jako jsou manipulační technika,el... číst celé
Zobrazit všechny novinky


 1. Úvod
 2. OBCHODNÍ PODMÍNKY
 3. Odstoupení od kupní smlouvy
Výměna a odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů

V případě, že Vám zboží z jakéhokoli důvodu nevyhovuje, můžete jej vyměni nebo nám ho vrátit do 14 dnů. Společně se zbožím zasíláme návratový list, který vyplníte a zašlete společně se zbožím a kopií faktury zpět na níže uvedenou adresu. Peníze za vrácené zboží zašleme na Váš účet.

Pro výměnu zboží, například za jiný rozměr, barvu nebo typ je nutné vytvořit novou objednávku.

Zboží musí být nepoškozené, nepoužité v originálním obale.

Návratový list si můžete stáhnout ZDE

 

VRÁCENÍ PENĚZ LZE UPLATNIT ODSTOUPENÍM OD KUPNÍ SMLOUVY

 • Právo na vrácení peněz platí do 14 dnů od doručení zboží.
 • Zboží nesmí být poškozené a jevit známky použití.
 • Zboží musí být zabalené v původním obalu včetně přiloženého návodu k použití.
 • K vrácenému zboží přiložte doklad o koupi, vyplněný návratový list a číslo účtu, na který Vám máme vrátit peníze (zboží zaslané na dobírku nepřijmeme).

Zákazník může od smlouvy odstoupit tak, že tuto skutečnost oznámí dodavateli, např. elektronicky na emailovou adresu nebo písemně v provozovně dodavatele.

Při odstoupení doporučujeme uvést číslo objednávky, variabilní symbol a datum nákupu a předložit originál nebo kopii dokladu o koupi zboží. Zásilky ze kterých není patrné, proč k nám byly zaslány budou vráceny odesilateli.

Upozorňujeme Vás, že v případě odstoupení od kupní smlouvy zodpovídáte za jakékoliv snížení
hodnoty zboží v důsledku zacházení s ním v čase od jeho doručení do momentu jeho vrácení
jiným způsobem, než jaký je potřebný na zjištění povahy, vlastností a funkčnosti zboží. 

Pokud již zákazník zboží obdržel a převzal, zašle zboží zpět do provozovny dodavatele, kde dodavatel bez zbytečného odkladu posoudí stav vráceného zboží. Pro vrácení plné částky musí být zboží zaslané zpět dodavateli v neporušeném stavu, nepoškozené, kompletní (včetně příslušenství a všech poskytnutých dokladů a originálního obalu).

Zboží musí být při využití práva na odstoupení od smlouvy vráceno nepoškozeno, v původním obalu bez známek užívání včetně veškerého příslušenství. 

Nebude-li zboží vráceno v původním obalu nebo bude-li tento poškozený nebo v případě, že je zboží vráceno dodavateli v jiném než neporušeném stavu, je zákazník povinen uhradit náklady související s uvedením zboží do původního stavu a vzniklou škodu na zboží. S tím také souvisí snížení hodnoty zboží, které se bude dále hůře prodávt jako použité "bazarové". Úhrada těchto nákladů a škody proběhne tím způsobem, že kupní cena, která je dodavatelem v případě odstoupení vrácena, je o tyto náklady a škodu odpovídajícím způsobem snížena.

Prodávající si vyhrazuje právo odstoupit od kupní smlouvy v případě, kdy se objednané zboží již neprodává nebo nedodává.

Při splnění všech podmínek pro vrácení zboží, vám peníze za zboží budou zaslány převodem na váš účet, a to nejpozději do 14 pracovních dnů od odstoupení od smlouvy. Kupující - spotřebitel nemá nárok na náhradu nákladů, které uhradil prodávajícímu v souvislosti s dodáním zboží přepravcem zpět.

Odstoupení od smlouvy je součástí obchodních podmínek.

 

Battery Charger CZ - David Jakubec
Křtomil 69
75114 Dřevohostice
Česká republika
e-mail:obchod@bch-battery.czKontaktujte nás
Provozní doba: 

Po - Čt   8:00 - 15:00, Pá   8:00 - 14:00

e-mailový kontakt obchod@bch-battery.cz 

David Jakubec - Battery Charger CZ
Křtomil 69 (Přerov) 

751 14 Dřevohostice
IČ: 73275344
DIČ: CZ8005295683

Telefonický kontakt  777 324 279

Proč nakupovat u nás
 • zákaznický servis
 • článkové trakční baterie přímo od výrobce 
 • vlastní servis pro 100% nabízeného zboží
 • poradenství, projekční činnost a revize
 • pečlivý osobní přístup k zákazníkovi
 • dodání zboží do 2 dnů
 • 100% zákazníků doporučuje e-shop

Battery Charger CZ   2009 - 2023