Novinky
26.02.2019
E-shop v novém kabátě a novinky pro 2019
Do roku 2019 jsme vstoupili s inovativním designem našeho e-shopu. Nové technologicky nejvyspělejší rozhraní přináší našim zákazníkům intuitivní ovlád... číst celé
26.05.2019
Velkoobchodní ceny baterií Exide, Trojan, Sonnenschein
Sortiment trakčních akumulátorů značky EXIDE, Trojan a Sonnenschein můžeme prodejcům a zákazníkům odebírajícím větší množství, nabídnout za velmi výho... číst celé
21.02.2019
ELEKTROMOBIL Z ROKU 1899
  Elektrické auto z roku 1899   Automobil Egger Lohner Mylord Coupé byl jedním z prvních elektro automobilů Světa. Značka LOHNER, která započala ... číst celé
Zobrazit všechny novinky

PŘIJÍMÁME ONLINE PLATBY

       Loga kreditních karet

 

 

SERVIS - Opravy a údržba / FULL SERVIS trakčních baterií

PRAVIDELNÝ FULL SERVIS TRAKČNÍCH BATERIÍ - (Nejefektivnější prodloužení životnosti baterií až o 100%)

Full servis trakční baterie před a po

 

V rámci prevence rizik podle ustanovení zákona 262/2006 Sb. Zákoníku práce ve vazbě znění § 101  ( Zaměstnavatel je povinen zajistit bezpečnost a ochranu zdraví zaměstnanců při práci s ohledem na rizika možného ohrožení jejich života a zdraví, která se týkají výkonu práce (dále jen "rizika”) a § 102 ( Zaměstnavatel je povinen vytvářet bezpečné a zdraví neohrožující pracovní prostředí a pracovní podmínky vhodnou organizací bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a přijímáním opatření k předcházení rizikům).

 

 

Dále je nutno brát ohled na životnost baterií a s tím spojenou finanční úsporu zaměstnavateli za prodloužení životnosti baterií, které se dosáhne jen s pomocí pravidelné technické kontroly a údržby trakční baterie. Průměrný poměr ceny nové baterie ku ceně za provedený servis je 100 : 1.(Průměrná cena za servis baterie v hodnotě 50 000Kč je 500Kč !!)

Revize a údržba se provádí  min. 2 x ročně

 

 

 

Revize a Full servis zahrnuje tyto úkony

 

- Vyčištění povrchu baterie s neutralizací (Očištění neutralizačním sprejem vede ke zlepšení izolačního stavu baterie a zabrání samočinnému vybíjení baterie přes vodivé části.)    

                             

 

- měření napětí každého článku (měření odhalí vadný článek v řetězci,který po výměně za nový včas zabrání zničení celé baterie v krátkém čase)

- měření hustoty elektrolytu každého článku (měření odhalí vadný článek v řetězci,který po výměně za nový včas zabrání zničení celé baterie v krátkém čase) dále zjistí stav kapacity baterie v porovnání s naměřenými hodnotami napětí U.

- odsátí přelitého elektrolytu z nosiče(zabrání prokorozivění nosiče a vytečení 36% kyseliny sírové (H2SO4) na podlahu,kterou rozleptá. Dále zabrání vzniku špatného izolačního stavu baterie a zabrání samočinnému vybíjení)

- kontrola funkce systému Aquamaticpro doplňování demi vody do akumulátoru (odhalí včas zaseknutý plovák doplňovací zátky nebo zacpaný filtr v systému. Nedoplnění vody do článku vede k rychlému nezvratnému zničení článku)

- kontrola funkce systému EUWpro nucené promíchávání elektrolytu vzduchem (Odhalí nesprávnou funkci EUW nebo Track Air systému)

- kontrola hladiny elektrolytu (Kontrola správného doplňování destil. vody do baterie.Nesprávný způsob doplňování vede k přelévání článků nebo naopak k jejich  vysychání)

- kontrola kabelů a konektoru(V případě poškození kabelů nebo konektoru je z hlediska bezpečnosti práce nutné okamžitě poškozený díl nahradit novým.Nedojde li k výměně může dojít ke zkratu a k explozi baterie přičemž může dojít k zasažení pracovníka kyselinou sírovou)

- dotažení propojek momentovým klíčem (zamezí se zvýšenému přechodovému odporu a vypálení pólů baterie)

- kontrola izolačního stavu (odhalí zda u baterie není poškozený ochranný obal a nedochází k samočinnému vybíjení baterie)

- vytvoření revizní zprávys údaji o naměřených hodnotách,informacemi o provedených opravách a popisem celkového stavu trakční baterie

Cena:
Zobrazuji 1-1 z 1
  Práce servisního technika
  0 hodnocení
  850 Kč
  702 Kč bez DPH
  850 Kč
  702 Kč bez DPH
  Skladem
  ks
  Produktů na stránku 214263

   

  V PŘÍPADĚ ZÁJMU O FULL SERVIS TRAKČNÍCH BATERIÍ NÁS KONTAKTUJTE NA TEL.+420 777 324 279.PŘÍPADNĚ ZAŠLETE POPTÁVKU NA CENOVOU NABÍDKU S UVEDENÍM POČTU Ks A TYPŮ TRAKČNÍCH BATERIÍ DLE PARAMETRŮ 6V,12V,24V,48V,72V,80V,100V NA e-mail :

  info@batterycharger.cz 

  Do 24 hod. vás bude bud telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu náš obchodní zástupce z vašeho regionu.

     Kontaktujte nás

  +420 777 324 279
  (Po - Pá 8:00 - 16:30)
  obchod@bch-battery.cz 

  Battery Charger CZ
  Sokolská 422
  760 01 Zlín

  IČ: 73275344
  DIČ: CZ8005295683

  Proč nakupovat u nás
  • zákaznický servis
  • vlastní servis pro 100% nabízeného zboží
  • kvalitní komunikace
  • pečlivý osobní přístup k zákazníkovi
  • dodání zboží zpravidla do 3 dnů
  • 100% zákazníků doporučuje e-shop

     

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
  Battery Charger CZ   2000 - 2019